KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7674725
nr 767 4725
Akvarell
signerad, Kina, 1800-tal, 29x34
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 juli 2012
kl 18:04:39
100 kr
250 kr
300 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr
750 kr