KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7674725

nr 767 4725

Akvarell

signerad, Kina, 1800-tal, 29x34

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 juli 2012
kl 18:04:39